Manželské šachy lásky

30.1.2020

Manželské šachy lásky Staňte se mistry šachu, ve kterém vyhrávají oba! Oživte svůj vztah a obohaťte ho o nové impulsy. Vraťte do vašeho vztahu romantiku. Zvou manželé Irena a Petr Smékalovi, kteří již víc než deset let pracují s manželskými páry i jednotlivci. V oblasti mezilidských vztahů se věnují zejména mužsko-ženské komunikaci, slaďování vzájemných představ a očekávání. Z jejich zkušeností vychází i „hra“, kterou vymysleli.

Šachy lásky nabízejí manželům možnost splnit každý týden jednu milou pozornost, o kterou si partner a partnerka řeknou posunutím figurky krále a královny na příslušné políčko. Jedná se o speciální šachy, ve kterých nikdo nedostává mat.

Mezi pozornostmi najdeme například: Potěšila by mě kytička; nech mě po jídle v tichu odpočinout, prosím; povídej si se mnou o tom, jak se cítím; zkus mi nepřipomínat mé chyby; pozvi mě na procházku ve dvou; po příchodu z práce mě mile přivítej; udělalo by mi radost pozvání na večeři…

Zdá se to být velmi jednoduché, až triviální, ale mnohdy v projevování pozorností manželskému partnerovi ochabujeme anebo tomu druhému nabízíme to, co schází nám samotným. Přitom naše „jazyky lásky“ se mohou lišit. Jedna pozornost týdně není tak moc a dokáže způsobit velkou proměnu vztahu.

Šachovnice je vyrobena z kvalitní magnetické folie o rozměru 20x20cm, která se dá přichytit na lednici nebo cokoli kovového. Lze ji upevnit také hřebíčky na vámi zvolenou plochu nebo nechat ležet na nočním stolku, abyste ji měli neustále na očích.

Vybrat si můžete dokonce ze tří jazykových a dvou barevných variant. Šachovnici je možné získat spolu s dárkovým obalem na míru.

Více viz www.sachylasky.cz a www.smekalovi.cz

Štítky: komunikace, láska v manželství, radost z manželství, rozdílnost muže a ženy  
Sekce: Povzbuzení | Láska   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články