Pět jazyků lásky pro muže

13.11.2020

Pět jazyků lásky pro muže V srdci muže je ukryta touha zvládat vše, co mu připadá důležité. Je skvělé být užitečný v práci nebo na sportovním hřišti, ale nic se nevyrovná tomu, když vaše manželka řekne: "Díky tobě se cítím milovaná." Pokud jste od ní ještě taková slova neslyšeli nebo máte pocit, že nejste zrovna špičkovým hráčem v oblasti vztahů, pak je tato kniha určena právě vám.

Knihy o pěti jazycích lásky jsou světovým bestsellerem, protože nabízejí jednoduché, praktické a účinné principy. V tomto vydání Gary Chapman hovoří přímo k mužům a vysvětluje, jaká odměna je čeká, když se budou učit mluvit jazykem lásky jejich manželky.

Gary CHAPMAN, Randy SOUTHERN: Pět jazyků lásky pro muže.
Praha, Návrat domů 2016.

 Kniha na stránkách nakladatelství.

 

 

Gary Chapman – dlouholetý spolupracovník Dr. Rosse Campbella, poradce v oblasti mezilidských vztahů, je autorem řady knih, které jsou zaměřeny na manželské, přátelské a rodinné vztahy. Česky dosud vyšlo: Pět jazyků lásky, Děti a pět jazyků lásky, Dospívající a pět jazyků lásky, Pět jazyků lásky pro svobodné a osamělé, Pět zanků láskyplné rodiny, Čtyři období manželství, Pět jazyků omluvy, Čtyři období manželství. S manželkou Karolyn mají dvě děti.

Randy Southern – je spisovatel, autor nebo spoluautor padesáti titulů. S manželkou Holly a třemi dětmi žije ve městě Fishers v Indianě.

Autoři: Chapman, Gary, Southern, Randy  |    
Sekce: Knihy   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články