Manželství: dobrodružství ve dvou

7.5.2019

Manželství: dobrodružství ve dvou Chystáte se na velké dobrodružství jménem manželství? Jste už nějaký čas spolu a bilancujete? Pak je tu právě pro vás tato kniha! Co vás na vašem partnerovi kdysi okouzlilo? Jaká je vaše oblíbená píseň? Jste do sebe pořád zamilovaní? Co jste se jeden od druhého naučili? – Když si na tyto otázky upřímně odpovíte, váš vztah se může prohloubit a můžete mít jasněji v tom, co očekávat od společného života.

Kniha hrou obsahuje řadu námětů k zamyšlení, vtipných kreseb a citátů, které potvrdí vaše zkušenosti, posunou vás dál a zároveň inspirují k tomu, jak vašemu vztahu dodat novou energii. Pomůže vám upevnit vztah a přistupovat ke vzájemným rozdílům s humorem, hravostí a jistou lehkostí.

Je určena snoubeneckým párům, novomanželům i manželským párům, které hledají oživení svého vztahu. Vítaným pomocníkem se stane pro manželské poradce a pro ty, kdo druhé oddávají či připravují na uzavření manželství. 

Kniha na stránkách nakladatelství

Carolina Costová je evangelická pastorka, terapeutka, režisérka, producentka a herečka, doprovází páry připravující se na vstup do manželství. Kromě toho organizuje setkání pro páry, které chtějí svůj vztah prohloubit. Spolu se svým manželem stála u zrodu několika internetových komediálních seriálů (Ma femme est pasteur – Moje žena je pastorka, a Bienvenue Chez Nous – Vítej u nás).

Autor: Costová, Carolina  |    
Sekce: Knihy   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články