Kurz Manželská láska

17.12.2018

Kurz Manželská láska Spolek ProFamilia usiluje nejen o to, aby matka a otec objevili svou jedinečnou důležitost při výchově dětí, ale také o to, aby pocítili hlubokou potřebu zlepšovat svůj manželský vztah, a tak se dokázali dobře zhostit úlohy – být dobrým rodičem.

Mezi programy, které ProFamilia nabízí, je také kurz Manželská láska. Probíhá formou pěti volně navazujících setkání, zaměřených na různé oblasti manželského života:

  • Pouto lásky: věrnost
  • Lidská sexualita
  • Komunikace v manželství
  • Rodina a práce
  • Rodinný život

Metodika kurzu vychází z metody případových studií, která se používá ve špičkových školách v oblasti manažerského vzdělávání. Cílem kurzu není dávat účastníkům konkrétní návody a řešení, ale zvýšit jejich „manželské a rodičovské IQ“ tak, aby výzvám čelili se znalostí věci, radostnou a sportovní mentalitou.

První nezávazné setkání pro manželské páry se uskuteční 20. ledna 2019 v 17.00

Kde: Radlická 138, 150 00 Praha 5, Základní škola Parentes Praha.

Cílem kurzu je prohloubit a pochopit manželskou lásku ve všech jejích etapách a „profesionalizovat“ úlohu rodiče. Nevyhnutelnou podmínkou je, aby se celého kurzu účastnili oba manželé. Po dobu setkání bude zajištěno hlídání dětí.

Více informací na www.profamilia.cz nebo na www.facebook.com/profamilia.cz

Kurz je pořádán zdarma v rámci dobrovolnické činnosti. Příspěvek 1.200 Kč/pár/celý kurz pokrývá náklady na cestovné moderátorů, hlídání dětí, materiály a licence za texty. Pokud by pro některý pár byl příspěvek problémem, je možné domluvit se individuálně.

Kontaktní osoba: Jakub Zechovský, mob.: 608 278 131

Štítky: kurzy, láska v manželství, rodiče  
Sekce: Kurzy   |   Tisk   |   Poslat článek známému