Milovat doopravdy

17.9.2019

Milovat doopravdy Otec Grosjean zná mladé lidi velmi dobře, vždyť se s nimi setkává, naslouchá jim a doprovází je už celé roky. Ze své kněžské zkušenosti a svých přednášek vybral to nejlepší, aby je povzbudil a odpověděl na všechny jejich otázky týkající se budování opravdové lásky.

Knížka není ani kázáním o morálce, ani souborem nějakých pravidel. Obrací se na mladé lidi ve věku patnácti až dvaceti dvou let a předkládá jim k úvaze myšlenky, které mají napomoci jejich osobnímu růstu a připravit je na opravdovou lásku.

Velmi ji ocení i dospělí, kteří chtějí svým dospívajícím dětem předat správnou a nezkreslenou představu o tom, co je to opravdová láska.

Kniha na stránkách nakladatelství.

Pierre-Hervé Grosjean (* 1978) je kněz versailleské diecéze a bloger. Vysvěcen byl roku 2004 a dnes působí jako farář ve farnosti Saint-Cyr-lʼÉcole a studentský kaplan. Doprovází také mnoho mladých lidí ze skautských oddílů a v rámci letní univerzity Aktéři budoucnosti (Acteurs dʼAvenir), kterou založil. Spolu se dvěma svými spolubratry vede internetové stránky Padreblog.fr.

Autor: Grosjean, Pierre-Hervé  |    
Sekce: Knihy   |   Tisk   |   Poslat článek známému

Související články