Manželství, po jakém jste vždycky toužili

25.8.2021

Manželství, po jakém jste vždycky toužili Autor, zkušený manželský poradce, ve své práci shrnuje řadu poznatků, které získal během své dosavadní poradenské praxe. Zamýšlí se nad tím, proč "manželské štěstí nepřichází automaticky", a všímá si kritických míst partnerského soužití, jako jsou nerealistická očekávání, zvýšený tlak na změnu toho druhého, špatná komunikace, rozdělení práce a odpovědnosti, vztah k rodičům, sexuální soužití, vztah k penězům.

Gary CHAPMAN: Manželství, po jakém jste vždycky toužili. 

Kniha na stránkách nakladatelství.

"Ještě nikdy jsem se nesetkal s manželi, kteří by uzavřeli manželství s úmyslem, aby jeden druhému zkazili život. Většina lidí chce mít milujícího, chápavého partnera, který jim bude oporou. Jsem přesvědčen o tom, že nejrychlejší cestou, jak takového partnera získat, je sám se stát milujícím a chápavým partnerem, který druhého podporuje..."

Gary Chapman je poradcem v oblasti manželských vztahů, autorem řady knih, které jsou zaměřeny na manželské a přátelské vztahy. Česky vyšlo: Pět jazyků lásky, Děti a pět jazyků lásky, Dospívající a pět jazyků lásky, Pět jazyků lásky pro svobodné a osamělé, Pět znaků láskyplné rodiny, Pět jazyků lásky pro muže. S manželkou Karolyn mají dvě děti.

Autor: Chapman, Gary  |    
Sekce: Knihy   |   Tisk   |   Poslat článek známému